fbpx

Знову на зв’язку

від Січ 10, 2023Философське0 коментарів

Знову на зв'язку

Рівно рік я провів у «мовчанні». Нічого не писав, не було ні бажання, ні натхнення.

За цей час отримав декілька повідомлень із питаннями куди я пропав, коли 5АМ SYSTEM знову буде наповнюватися цікавими ідеями та думками.

Тривалий час перебував в роздумах, що далі робити з проєктом 5 AM SYSTEM. Ставити хрест однозначно не хотілося.

Час проведений без написання блога і розсилки допоміг усвідомити цінність цієї діяльності для самого себе. Викладення думок у структурованому письмовому вигляді створює ясність щодо своїх принципів, цінностей, намірів. Пишеш начебто для інших, а насправді – для самого себе.

А 2023 році починаю публічно ділитися своїми думками знов – в Телеграм-каналі, в блозі, в розсилці.

Після тривалих роздумів вирішив зупинитися на щотижневому форматі спілкування. Раз на тиждень буду писати один лист-пост, в якому буду ділитися думками, роздумами з приводу одієї актуальної теми, в першу чергу, що стосується роботи над собою.

Пост розміщуватиметься в Телеграм-каналі 5 AM SYSTEM, на сайті, а також надсилатиметься через електронну пошту. Обирайте найбільш зручний формат комунікації і будемо на зв’язку.

Я розумію, що в умовах війни, для когось ця інформація буде нерелевантною чи недоречною. Тим більше, що зараз я не відчуваю на собі напряму усіх жахіть війни. Ви завжди вправі відписатися. Я все одно вам вдячний, що мене читали і черпали натхнення.

Принагідно всіх вітаю з Новим 2023 Роком, Різдвом Христовим і усіма новорічними святами. Хочу побажати щоб наступаючий Новий Рік став роком перемоги: перемоги світла над тьмою, перемоги України і нашої внутрішньої перемоги над самими собою.

Будемо на зв‘язку!

5 AM SYSTEM Insights

Telegram-канал 5 AM SYSTEM [Insights*]

Ділюсь досвідом та думками про практику раннього підйому, продуктивність, корисні звички, систему внутрішньої трансформації. Приєднуйся! 

#раннійпідйом #звички #продуктивність #думки #книги #мудрість


Як тобі стаття? Постав свою оцінку 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Знову на зв'язку 1Loading...

Поділитися статтею:
Telegram-канал 5 AM SYSTEM [Insights]Читати
+ +