fbpx

Про 5 AM SYSTEM

Привіт! 

Мене звати Олексій. Я засновник проєкту 5 AM SYSTEM, а також автор невеликої книги “5 AM SYSTEM або Як навчитися вставати рано, щоб привнести в своє життя баланс і гармонію.”

Сьогодні пропоную познайомитися ближче: я розкажу тобі про себе і про проєкт 5 AM SYSTEM, а ти можеш написати декілька строк про себе в коментарях.

5 AM SYSTEM функціонує у вигляді: 

  • блога, де я регулярно розміщую статті; 
  • Telegram-каналу 5 AM SYSTEM Insights*, де на щоденній основі ділюсь своїми поточними дуками і інсайтами; 
  • email-розсилки.

Крім цього, відносно недавно в Instagram я розпочав фото-проєкт, в якому ділюся своїми експериментами у iPhone-фотографії.

Проєкт 5 AM SYSTEM – 100% некомерційний: я не організовую тренінгів, не провожу продаючих вебінарів, не розміщую рекламу, не отримую в будь-якому вигляді прибутку з цієї діяльності.

Тому, все, що Ти тут читаєш, абсолютно щиро мої думки, мій досвід та мої рекомендації. Я маю перевагу спілкуватися з Тобою, не будучи пов’язаним будь-якими фінансовими зобов’язаннями, не маючи на меті виправдовувати чиїсь очікування чи намагаючись видавати речі та події у світлі кращому, ніж вони є насправді. 

Все, про що пишу в рамках проєкту 5 AM SYSTEM, це те, що залишилося за скобаками моєї основної професійної діяльності (якщо тобі цікаво, то я юрист), а саме:

1.Ранній підйом – це одна з найпотужніших практик, яка дала сильний поштовх моєму розвитку і життю в цілому. Я прокидаюся майже кожен день о 5-ій годині, слідую свій системі ранкових ритуалів (відповідні пости в Telegram-каналі ти зможешь знайти за хештегом #раннійпідйом)

2.Особистий розвиток та трансформація – постійно вчитися в того, хто принаймні на крок попереду, впроваджувати зміни в своє повсякденне життя, формувати нові сильні звички і ставати краще, ніж я був вчора, невід’ємна складова мого світогляду. Мені подобається ставити перед собою цілі, змінювати себе в такий спосіб, щоб досягати поставлених цілей і радіти своїм перемогам (#звички #продуктивність #цілі).

3.Комунікації – назвати себе блоггером не наважуюсь. Але уважно спостерігати за своїм життям і всім, що його оточує, ділится своїми думками, досвідом, а також висновками мені дуже подобається. Особливо надихає, коли хтось пише слова подяки, за те що мої напрацювання чи мій приклад допомогли налагодити режим дня, почати прокидатися раніше, підвищити продуктивність, взяти під контроль своє життя тощо.  Для мене головна цінність цієї діяльності – збирати навколо спільних цінностей людей-однодумців, яким вони близькі. Кожна стаття на блозі, пост в Телеграм-каналі, наче фільтр, тим, кому ця інформація нерелевантна – відсіюється і він йде свєю дорогою, а всім, кому це відгукується – залишається.

4.Подорожі – мандри, як ні що інше, дарують позитивні емоції, наче різнокольоровими фарбами забарвлюють життя. Я дуже люблю мандрувати, особливо в компанії сім’ї або друзів. А особливо, якщо це поход в гори. Назвати себе професійним мандрівником я не можу. Але чимало походів я сходив, а також країн відвідав. Прямо зараз я живу із сім’єю в США і ділюся своїм світлинами з різноманітних подорожей. Як я писав вище, відносно недавно, в мене прокинувся інтерес до фотографії. Свої фото з найгарніших місць, які відвідую, я викладаю в своєму Instagram. Запрошую.

5.Все, що привернуло мою увагу – проєкт не обмежується тільки тематиками раннього підйому, розвитку та подорожів. Скоріше навпаки, нова інформація, накладаючись на особистий досвід допомагає відкривати нові горизонти, генерувати нові ідеї, впускати в життя зміни. В рамках проєкту 5 AM SYSTEM я ділюсь своїми ідеями, а також всім тим, що приверуло мою увагу (#ідеї #рекомендації #привернуломоюувагу).

***

Давай знайомитися! Напиши декілька строк у коментарях про себе: як тебе звуть, звідки ти, чим ти займаєшся і чим тому тобі приглянувся мій блог. Можливо саме наше знайомство і спілкування вийде за рамки онлайн формату і трансформується в якийсь цікавий проєкт.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Telegram-канал 5 AM SYSTEM [Insights]Читати
+ +