fbpx

Хочеться трохи призупинитися і згадати свій 31 рік життя, замислитися над тим, що було хорошого, які моменти були наріжними в цьому році. А найголовніше, взяти з собою те, що допоможе прожити наступний рік мудріше, цікавіше і продуктивніше.

1. Мудро використовувати час

Дуже часто зустрічав думки про зменшення тривалості сну, щоб отримати більше часу в своє розпорядження. Але мої практичні експерименти зі сном за останні сім років показали, що потрібно аж ніяк не більше часу, а слід просто мудро і ефективно використовувати той час, що є.

Одним з найпростіших методів, яких я застосовую – це планування. Але не тільки справ по робочим проектам, але і свого відпочинку, вихідних і часу з сім’єю.

Ще одним сильним принципом мудрого використання часу є «Кожній справі – свій час». Дуже часто те, що потрібно зробити в чітко відведений для цього час, переносиш на пізніше. Але переносячи справу на потім, ми безповоротно крадемо цей час у іншої справи і у самого себе.

Крім цього, в наступному році варто гарненько заканапатити «дірки», через які час дуже швидко витікає в нікуди: суперечки і безглузді розмови, перегляд порожніх телепередач, безглуздий інтернет-серфінг і всяке таке.

У наступному році свого життя я мудро використовую свій час.

2. Життя – прекрасне, але для того щоб це відчути, потрібно жити насолоджуючись

Як закручує нас потік життя … І як рідко ми собі дозволяємо призупинитися і насолодитися теплими ранковими промінями, безтурботним дитячим сном наших дітей, ароматом свіжозвареної кави, смаком їжі, часом проведеним з нашими улюбленими …

На тридцять другому році свого життя я буду частіше зупинятися і радіти тим речам, якими мене обдарувало життя, буду вдячним за все те, що у мене є.

3. «Ніколи не їжте наодинці»

Одним з найважливіших навичок, якими володіють багато успішних людей, є вміння будувати, розвивати і підтримувати міцні і дружні відносини з іншими людьми.

Але для того, щоб створити такі відносини, потрібно виділяти і інвестувати свої часові ресурси для нових знайомств, для спілкування, для того, щоб просто бути комусь безоплатно корисним.

Дуже круто, коли виходить відвідувати заходи, де збираються прогресивні і цікаві люди, бути учасником громадських організацій, де такі люди тусуються, запрошувати на чашку кави не тільки звичне коло друзів, але людей, яких знаєш лише ледь.

Наступний рік мого життя буде наповнений якісним спілкуванням, новими знайомствами і цікавими комунікаціями.

4. Більше ентузіазму

Одним з найбільш корисних якостей, якого, на жаль, не завжди вистачало в минулому році, був ентузіазм. Саме ентузіазм – це те чарівне «паливо», яке дозволяє долати найвищі “життєві гори”, рухатися далі, незважаючи на труднощі, бути креативним і до всього іншого – заражати своїми ідеями оточуючих.

Все що потрібно, це щодня підкладати «дрова» у вогонь ентузіазму: позитивно мислити, спілкуватися з позитивними людьми, випромінювати більше впевненості в собі.

У свій тридцять другому рік життя я буду сповнений ентузіазму.

5. Вилізти з шкаралупи і стати відкритим

Зовсім недавно провів невеличкий експеримент: прийти на ринок і не купувати жодного продукту покти не поторгуюсь і не отримаю хоча б одну гривню знижки.

Найголовніший для мене висновок з цього експерименту полягав не у фінансовому плані, а у сфері комунікацій. Я був здивований, скільки продавців радо готові поспілкуватися, зробити знижку, пригостити своїм товаром, дати пораду або просто побажати гарного дня. Все що для цього виявилося необхідним – просто стати відкритим для спілкування, перестати на всіх дивитися, як на чужинців, і при найменшому наближенні, немов равлик, ховатися в черепашку.

У новому році мого життя я буду відкритий для нових ідей, нових людей, нових можливостей.

6. Справа не в інформації, а в правильній роботі з нею

Мені здається, що сьогодні такий час, коли знайти необхідну інформацію з будь-якого цікавого для нас питання досить просто. Ось, наприклад, я прочитав десятки книг на тему формування звичок, особистісного розвитку, маркетингу, психології та ін. Але просто володіння інформацією в сьогоднішній ситуації не означає майже нічого. Інформація повинна бути правильно опрацьована для того, щоб стати «паливом» для подальших дій.

Однією з найефективніших технікик для мене стала система «ЗЗП»: зрозумів, застосував, поділився. Суть її в тому, щоб ознайомившись з інформацією, прочитавши главу в книзі, виділити 3 головні думки, потім визначити 3 конкретних дії, як ця інформація може бути застосована, і нарешті – надати таку інформацію як мінімум з 3 людьми, щоб краще запам’ятати.

Ще одним з найпотужніших способів роботи з інформацією став мій блог 5AM SYSYTEM. Як тільки я почав вести свій блог, я став набагато уважніше опрацьовувати інформацію про ранній підйом, формування сильних звичок, здоровий спосіб життя, продуктивнысть – і видавати її у вигляді моїх публікацій на блозі, експериментів. Але найважливіше, що я таку інформацію почав у багато разів більше і ефективніше впроваджувати в своєму житті.

Тому в найближчий рік я буду не забувати правильно працювати з інформацією, визначати конкретні кроки, і впроваджувати отримані знання в своє життя. І звичайно ж далі розвивати свій блог.

7. Сім’я і здоров’я – найголовніше

Куди б далеко і як би високо ми не прагнули, найдорожче, найчастіше у нас вже є. І зберегти це на шляху до успіху, можливо важливіше, ніж сам успіх. Я звичайно ж кажу про сім’ю і здоров’я.

У свої 31 я буду зміцнювати своє здоров’я і створювати прекрасні взаємини в моїй родині.

8. Активний спосіб життя = багато енергії

Мене дуже надихає приклад Дмитра Покревського, який в свої 60 років плаває, бігає марафони, лазить по турніках як мавпа, спритно орудує гирею і жартує, що якби про його активність знали пенсійні органи, то вже б забрали всі відповідні виплати.

60 хвилин щоденної фізичної активності – обов’язкова необхідна норма, для того, щоб відчувати себе зарядженим, активним, енергійним. А 90 хвилин – це просто успіх.

У наступному році свого життя я буду активно бігати, займатися воркаутом, ходити в тренажерний зал, робити розтяжки, грати в футбол, кататися на велосипеді, плавати в морі і басейні і навіть практикувати йогу.

9. Сила фокусу

Протягом останніх півтора роки працював над тим, щоб сказати «Ні» всім другорядним проектам, малозначним справах, відволікаючим факторам і іншим аналогічним речам, які, немов трясовина, сковують рух на шляху до значущих досягнень.

Працював, працював, але поки ще не допрацював.

Тому на наступному році життя буду робити свій фокус таким же гострим, як щойно заточений олівець.

Відкину все другорядне і зосереджуся лише на найголовнішому!

10. Дивитися на своє життя в масштабі 90 років

Спостерігаючи за життям багатьох людей, звернув увагу, що дуже багато хто має бачення свого життя, як періоду часу близько 50-60 років. І справа зовсім не в тому, скільки насправді пощастить прожити. Справа в тому, що люди вже в 50, 40, а іноді і навіть в 30 років втрачають драйв, жагу і любов до життя, перестають бути цікавими, перестають дивуватися новому, припиняють свій розвиток.

Інша частина людей навпаки, навіть після 60, або 70, або навіть 80 років не бояться починати нові проекти, підкорювати нові висоти, реалізовувати божевільні ідеї.

Але ж якщо тільки подумати, що життя – це не менше 90 років активної діяльності, то навіть 60 років – це лише трохи більше половини життя.

А мені всього лише 31. І я вірю, що у мене все найкраще ще попереду.

І у вас теж.


Як тобі стаття? Постав свою оцінку 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,78 из 5)
10 головних висновків мого тридцять першого року життя, які потрібно взяти з собою 1Loading...

Поділитися статтею:
Telegram-канал 5 AM SYSTEM [Insights]Читати
+ +